FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 12572082

nr 1257 2082

CUPBOARD

18th century, Valnöt / Mahogny. Length: 157. Width: 56 cm, height: 211 cm, wear, lösa delar spricka/ sprickor. , key

1700-tal, Valnöt / Mahogny. Bredd: 157. Djup: 56 cm, höjd: 211 cm, nyckel

Condition: slitage, lösa delar spricka/ sprickor

4000

SEK 3200

Monday May 27 2019
at 20:25:59

23/5 12:57:24 1      3.000 kr
27/5 14:10:11 2      Vinnande bud